پنجشنبه, ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۵۲ ب.ظ

درباره سايت

اخـبـار:
1- شروع طرح توسعه یک ماهه!
2- وبسایت تا مدتی ممکن است با مشکل مواجح شود
- چرا که ما در حال تغییرات جدی هستیم!

دنبال کنندگان ۱ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

تبليغات

نمونه امتحانی

نمونه امتحانی

نمونه امتحانی

پربحث ترين ها

محبوب ترين ها

تبلیغات

شبکه های اجتماعی

۰

جدیدترین ها

آموزش ها

[پایان توسعه نوروزی]

به بازیکن آنلاین خوش آمدید. گروه مدیریت وبسایت مشغول ویرایش اساسی ظاهر سایت است و همان طور که شاهد هستید قالب به طور چشمگیری از ظاهر پیشین خود فاصله یافته است.

ما این قالب را از سایت معتبری خریداری کرده و تا کنون قریب به 20% از آن را ویرایش کرده ایم. در ریمستر سایت و تبدیل شدن وبلاگ بازیکن آنلاین به بلاگی با قابلیت های سایت گونه، سیاست ها و برنامه های متنوع و جدیدی برای شما فراهم خواهد آمد که شما را شگفت زده خواهد کرد.

از میان برنامه های توسعه بازیکن آنلاین به گزیده از آنان اشاره می شود:
1- توسعه وبسایت و بهبود سئو و کیفیت قالب؛

2- بهبود کیفیت پاسخ گویی به کاربران و نظرات و هم چنین بروزرسانی مطالب؛

3- تهیه یک دانلود سنتر قدرت مند برای دانلود فایل های مورد نیاز شما به طور جزیی و کلی؛
4- امکان سفارش فایل هایی که ندارید و آموزش هایی که نداریم؛

5- استخدام چند اپراتور مجرب به جهت پشتیبانی و فعالیت در رسانه های اجتماعی و وبسایت؛

6- همکاری با چند تیم خوب برای توسعه گسترده فعالیت ها در عرصه های مختلف شبکه و گیمینگ به منظور خدمات رسانی بهتر به کاربران محترم؛

7- خرید سرور مجازی دوم برای تأمین سرور یکم در زمان های احتمالی با مشکل روبه رو شدن سرور یکم به جهت پایدار نگه داشتن آپتایم سرور ها و رضایت مشتریان؛

8- توسعه سرویس های فروشگاه و افزایش کیفیت سرویس ها در مرحله اول؛

9- اسپانسوری تیم های جدیدی و قدیم برای توسعه پروژه ها؛

10- تبلیغات و آموزش های ویژه برای تیم هایی که قصد معرفی سریع دارند؛

11- تبادل اطلاعات فنی و نیروی فنی و انسانی میان تیم ها به جهت تقویت تیم های جدید و قدیمی؛

12- تثبیت پشتیبانی 24 ساعته تلگرامی شرکت که چنین پشتیبانی ای را فقط ما داریم!

و بسیاری ریز عناوین دیگر ...

در این مسیر توسعه یک ماهه که بیشتر فاز های آن تا 13ام فروردین ماه به پایان خواهد رسید از شما کاربران گرامی تقاضا داریم حمایت های بی بدیل خود را از ما دریغ نکنید تا بتوانیم بهترین کیفیت و برنامه ریزی ها را برای شما داشته باشیم. اکنون که این پست ویرایش میشود عمر این سایت به 1074 روز رسیده است و تا سه سالگی وبسایت یعنی 1095 روزی وبسایت تنها 21 روز مانده است! یعنی ما 3 سال است که شبانه روزی در سدد خدمت رسانی بدون چشم داشت به شما هستیم و قادریم بگوییم که در غیر از فروشگاه وبسایت که منبع درامد دوم ماست ما برای هیچ آموزش گیمینگی از کاربران هزینه ای دریافت نکرده ایم و هیچ گونه پرداخت خارج از فروشگاهی و فراخان مالیاتی از کاربران نداشته ایم و تا کنون هزینه های شروع فعالیت سرور پروژه و اسپانسوری تیم ها و دیگر هزینه ها را خود تیم از منبع یکم و دوم تغذیه کرده است و بسیار خرسندیم که بدون هیچ هزینه ای بطور رایگان مشغول آموزش به شما هستیم!

قریب به 130 هزار نمایش و 31 هزار IP یونیک در وبلاگ ثبت شده است و ما مفتخریم که اعلام کنیم تا کنون نزدیک به 190 پشتیبانی تلگرامی و ID یونیک به ما پیام داده اند و ما انجام وظیفه کرده ایم.

حدود 9400 بازدید از یکی از پست های سایت به معنی مفید بودن مطالب سایت و 137 نظر ثبت شده شما کاربران محترم به معنی تمایل شما به وبسایت ماست!

همانطور که گفته بودیم  همراهی شما و ارسال پیام های پشت سر هم شما به تلگرام شرکت و سایت شرکت بطور خصوصی به منظور تغییر قالب بتای سایت مفید واقع شد و ما عزم جدی پیدا کردیم و سایت را به گونه ای زیبا و انشاءالله لایق شما عزیزان فراهم آوردیم. با این قریب به سه سال خدمت و رسالت رسانه ای از تپه تپه و گاه گاه کوه کوه مشکلات و مسائل گذشتیم و بسیاری را شناختیم... بسیاری از تیم ها را یاری کردیم و بسیاری از تیم ها ما را مجروح کردند.

خیلی ها ما را تهدید کردند، IP ما را از بازی ها بن کردند و مسائلی پیش آمد که صلاح نیست بیان شود و ما بخاطر احساس درونی و علاقه به این کار و علاقه به گیمرها دست از سیاست خود و برنامه خود نکشیدیم و ذره ای برنامه ها را بخاطر تهدید ها و موانع تغییر ندادیم. اگر بخاطر عشق به این کار نبود قطعا این کار را رها میساختیم چرا که آنچنانی که این کار سود مالی دارد میتوان تنها خرجی گیم نت را از پدر نگرفت!!! به هر حال ما با افراد قوی و نسبتا با شعوری آشنا شدیم و کمک این دوستان  بسیار یاری رسان ما در رسیدن به اهداف و پیشرفت ما شد. دوست عزیز و هم حرفه عزیزمون آقای «مهدی خاموشی» از حدود دو سال پیش با کمک های بدون منت و دوستانه و جوانمردانه خود به تیم ما قدم بزرگی در پیشرفت فنی شرکت و نزدیک شدن به قسمت «فروش و توسعه» برداشت.

و همینطور هم تیمی ها و دوستان هم شهری و هم میهنی دیگری که نام نمیبریم هم مثل همیشه همراه ما بودند و کمک هایشان از یاد بردنی نیست.

از همه این ها مهم تر دلخوشی ما به همراهی کاربران عزیز بود و هست که همیشه باحضور خود در رسانه های اجتماعی ما ما را دلگرم میسازند و از نظر معنوی در نظرات و از نظر مادی در فروشگاه از خجالت ما درامدند!

سیاست و برنامه کلی ما بدین شرح است: اول اینکه با دیدی بدون توجه به جناح و یا دسته خاص گیمر به مسائل مینگریم و علاقه ای به تحمیل تفکر خود به مخاطبین نداشته ایم، ندارم و نخواهیم داشت. دوم تحت هیچ شرایطی از حقوق کاربران و به ویژه مشتریان بخاطر سوءاستفاده ها و خواسته های خرس خاله های خودی نخواهیم گذشت؛ موارد بسیاری بوده است که بخاطر حفظ حقوق مشتریان، دوستان از ما دلگیر شدند که چرا ما بین مشتری و دوستانمان دیوار قرار میدهیم و ما باز هم سیاستمان را ادامه دادیم و خیلی ها ما را ترک کردند که فدای سرتون :)

سوم، بازیکن آنلاین همانطور که یک رسانه است، اسپانسوری بعضی از تیم ها و حمایت های زیادی را انجام میدهد که بسیاری از آنها بلاعوض است و همچنین خرج های داخلی شرکت از جمله سرور ها، دامین ها و هزینه های جاری اینچنینی ما خرج های زیادی را به ما تحمیل کرده است؛ لذا تصمیم ما بر ایجاد فروشگاهی بود که به عنوان منبع دوم، بتواند کمی کمک خرج ما باشد. به همین جهت در فروشگاه بازیکن آنلاین تلاش میکنیم بهترین سرویس ها را ارائه دهیم و با کمترین هزینه و توجه به جیب اقشار گیمر کشورمان قیمت گذاری کنیم تا هم خودمان سود ببریم و هم دیگران آزرده نشوند. تخفیف های دوره ای و آفر های 75% ما از این جمله برنامه ها بود که انجام میشود. حضور شما در فروشگاه قدم بزرگی در مسیر توسعه ما و در نتیجه خدمات رسانی به شماست.

چهارم، ما خود را تیمی مردمی معرفی کرده ایم و همیشه تابع نظرات گیمر ها و کاربران و به ویژه مشتریان هستیم. پس همیشه به ما در نظر رسانی و گفت و گو یاری دهید و حتی اگر مهارت خاصی دارید حتما به ما اطلاع دهید تا از شما استفاده کنیم.

درضمن این نکته را مد نظر قرار بدهید که بازیکن آنلاین تنها با حمایت اسپانسور خصوصی - خود مدیر شرکت - ادامه میدهد و منبع اولی که ذکر نشد این منبع است.

پنجم، درصورت نیاز تمامی تیم ها میتوانند با درخواست به ما، از همراهی خبری و مالی ما برخوردار باشند؛ در ازای این همراهی خواسته مالی از تیم ها نیست و تنها مسائل جزیی هست که به هنگام معرفی دو طرفه ذکر میشود و بیشتر به منظور توسعه دو طرفه است.

قسمتی که ملاحظه کردید، قسمتی از برنامه های ما و سیاست ما برای پیشبرد اهداف ماست که تا اینجا کافیست ... در آینده بطور بهتر و کامل تری میتوانید با ما آشنا شوید :)

نظرات (۰)
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی