اشتباه نکنید! در این روش نیز شما بایستی به اینترنت متصل باشید. فرق این روش با حالت آنلاین این است که شما در این روش نمیتوانید سرور لیست را ببینید و سروری به شما نمایش داده نمیشود.

آموزش:

1- فایل زیر را دانلود کنید و در پوشه اصلی بازیتان کپی کنید.

دانلود فایل شروع آفلاین با حجم: 1 کیلوبایت.

2- اکنون همین فایل را باز کنید.

3- زمانی که وارد بازی شوید تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد که در پایین منو نوشته شده است Enjoy offline MW2؛ در غیر این صورت شما مراحل را اشتباه رفته اید و بازی آنلاین است.

4- حال با Alt+Tab بازی را به پایین بیاورید تا کنسول را مشاهده کنید و یا در داخل همان منو با کلید بر روی دکمه ( غالبا بجای پ استفاده می شود و زیر Esc قرار دارد ) کنسول را باز کنید.

5- فرقی ندارد کدام را باز کرده باشید در فضای باز شده بنویسید "showip" اگر میخواهید خودتان سرور باشید؛ و اگر کس دیگری می خواهد سرور باشد او این کار را انجام دهد؛ سپس با تصویر زیر مواجح می شوید:

البته IP هرکس متفاوت است.

6- حال وارد بازی شوید و در منو بر روی Private Match کلیک کنید؛ متابق تصویر زیر:

7- حالا IP که پیدا کرده بودید رو به کسی بدید که میخواد به سرور شما متصل بشه.

8- اون شخص باید در همان کنسول بازی داخل منو یا بیرون منو متن زیر رو تایپ کنه؛ شما بجای IP من، IP خودتون که دریافت کردید رو وارد کنید.

بنویسه: connect 192.168.1.50 توجه کنید که بین connect و اعداد باید فاصله باشد اما در بالا بین show و ip نباید فاصله باشد.

9- حالا اینتر کنید و به داخل بازی برگردید - اگر از خارج نوشته بودید - و منتظر باشید تا به هم وصل شوید. این کار را میتوانید چندنفره انجام دهید و مثلا 18 نفر با هم بازی کنید.

توجه: این روش ممکن است در برخی سیستم ها جواب ندهد و با ارور Connection Timed Out مواجح شوند؛ بزودی راه حل این مشکل را قرار خواهیم داد.

مرتبط:

چگونه MW2 را به روش V2 Gaming بازی کنیم؟

آنلاین کردن MW2 به انواع روش های دیگر